Sofim Solutions

Poskytujeme služby v oblastech systémové integrace, návrhu, implementaci a správy aplikací pro řízení a monitorování procesů, výrobních linek. Všechny naše služby dodáváme i jako komplexní dodávku na klíč.

Řízení SW a monitoring procesů

Snahou společnosti je zákazníkovi pomáhat v dlouhodobém rozvoji jeho technologií a optimalizovat náklady spojené s rekonstrukcí a modernizací technologií na základě přání zákazníka.

Systémová integrace / MES

Navrhujeme a dodáváme komplexní, plně integrované systémy, a to zcela samostatné, či integrované do již existujícího prostředí zákazníka. Naším cílem je dodat takové řešení, které plně uspokojí požadavky, nepředstavuje zbytečné dodatečné náklady a zejména zajistí snížení provozních nákladů a zvýší stabilitu celého systému.

Údržba

Zabezpečujeme servis, a to nejen po dobu záruční lhůty, ale po celou dobu životnosti dodávky. Námi poskytovaný servis může mít řadu podob, od prosté opravy na vyzvání zákazníka, přes poskytování delší záruční lhůty, až po smluvní převzetí péče o provozuschopnost produktu po dobu jeho životnosti.

Dodávky na klíč

Dodávka na klíč představuje pro zákazníka nejlepší způsob realizace projektu. Naší snahou je zákazníkovi pomáhat v dlouhodobém rozvoji jeho technologií a optimalizovat náklady spojené s rekonstrukcí a modernizací technologií na základě přání zákazníka.