Služby

Poskytujeme služby v oblastech systémové integrace, návrhu, implementaci a správy aplikací pro řízení a monitorování technologických procesů, výrobních linek. Naše služby dodáváme jak samostatně, tak i jako komplexní dodávku na klíč.

Průmyslová automatizace

Pro řešení projektů průmyslové automatizace dodáváme produkty předních světových firem včetně odborného poradenství, konzultací i samotné implementace jejich produktů. Zaměřujeme se nejen na menší podniky, ale i rozsáhlé průmyslové celky.

Automatizace budov

Systémy měření a regulace jsou klíčové pro řízení energetické efektivnosti budov. Naši odborníci pomohou dát Vaší budově či domácnosti inteligenci a tím Vám pomohou šetřit energii, zvýšit bezpečnost a celkově zlepšit komfort užívání budov.

Osvětlení překážek a letištní zařízení

Dodáváme řešení pro osvětlení překážek (budov, stožárů apod.), přibližovací soustavy, pozemní navigaci, překážková návěstidla a světelné znaky. Naše společnost Vám pomůže nejen se světelným zabezpečením malého lokální letiště či soukromého heliportu, ale i se zabezpečením velkých mezinárodní letišť a heliportů.